• 1403/02/17 - 15:05
  • - تعداد بازدید: 103
  • - تعداد بازدیدکننده: 95
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

مراسم بزرگداشت مقام معلم در جمع اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه گناباد برگزار شد.

مراسم بزرگداشت مقام معلم در جمع اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه گناباد برگزار شد.

رئیس دانشگاه گناباد دراین مراسم گفت: استاد شهید، مرتضی مطهری  به عنوان فردی اقناعی در بحث دانش و حسن خلق شناخته شده بود. دکتر یاسر اسماعیلیان افزود؛  نقش استاد صرفا نقش آموزشی و انتقال علم و دانش نیست بلکه معلم و استاد نقش شاگرد پروری و تعالی مختلف شخصیتی انسان چه از بعد علمی و چه از بعد اجتماعی را بر عهده دارد. استاد در واقع ظرفیت بالقوه انسان را به نقش بالفعل تبدیل می کند و 
سیر تکامل انسان را جهت دهی میکند.

 فرماندار گناباد در مراسم گرامیداشت شهید مطهری در دانشگاه گناباد از تلاش های  اساتید و معلمان عزیز تقدیر نمود و بیان کرد؛ امیدواریم نسل آینده نسلی خودباور و با هویت، دانشمند و مولد باشد. دکتر رضا نصیری افزود؛ ایران بزرگ اسلامی درخشش های زیادی در دنیا داشته است. هر وقت جوانان ایرانی با هویت انقلابی، غیرت دینی و ملی پای کار آمده است موفق بوده اند.
 
نماینده منتخب مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی در مراسم گرامیداشت مقام شامخ معلم در دانشگاه گناباد و در جمع صمیمی اساتید و اعضای هیات علمی سخنان خود را با تبریک این روز عزیز آغاز کرد  و در ادامه از سبقه ی این دانشگاه از سال ۱۳۸۹ تاکنون و زحماتی که برای این مجموعه کشیده شده است ، مطالبی ایراد نمود. وی از تلاش بی وقفه تمامی روسای این مجموعه ابراز خرسندی نمود و پیشرفت دانشگاه را حاصل تلاش همه ی دلسوزان شهرستان گناباد عنوان کرد.
دکتر هادی محمدپور عنوان کرد؛
با تلاش همه مدیران شهرستان، ارتقای مجتمع به دانشگاه به طور جدی در دستور کار قرار گرفته است.نقش استاد صرفا نقش آموزشی و انتقال علم و دانش نیست بلکه معلم و استاد نقش شاگرد پروری و تعالی مختلف شخصیتی انسان چه از بعد علمی و چه از بعد اجتماعی را بر عهده دارد. استاد در واقع ظرفیت بالقوه انسان را به نقش بالفعل تبدیل می کند و سیر تکامل انسان را جهت دهی میکند.
  • گروه خبری : حوزه ریاست
  • کد خبر : 207
کپی لینک کوتاه:

تصاویر