• 1402/08/27 - 11:07
  • - تعداد بازدید: 536
  • - تعداد بازدیدکننده: 509
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

آیین تکریم و معارفه سرپرستان دانشگاه گناباد برگزار شد

گناباد دارای کهن ترین برند است.
دکتر عبدالحسین کلانتری در جلسه ی تکریم و معارفه ی سرپرست مجتمع آموزش عالی گناباد تعامل دوسویه تمام حوزه ها با دانشگاه را خواستار شد و با توجه به نوپا بودن دانشگاه و نداشتن برخی ساختارهایی که دانشگاه های بزرگ از ان برخوردار هستند، از تمامی مسئولین خواست تا پای کار و دانشگاه باشند تا این درخت کوچک به ثمر برسد.
دکتر کلانتری در خصوص طرح آمایش نیز ابراز داشت؛ با این طرح در دانشگاه گناباد اتفاقات خوبی رقم خواهد خورد.منتظر خبرهای خوشی باشید. معاون وزیر علوم افزود؛ باید کنش گری در منطقه و دانشگاه بیشتر شود  تا مسیر رشد و ارتقا هموار گردد و این فرصت بی نظیری است. عبدالحسین کلانتری ادامه داد؛ دانشگاه باید به حل مسایل منطقه کمک کند. ما در انتخاب ها و عملکرد خود مسئولیم و با توجه به حضور فرهیختگان و ظرفیت هایی چون دکتر رضا نصیری و نیز نخبگان در شهرستان می شود به نیازهای منطقه و شهرستان کمک کرد.
سرپرست دانشگاه گناباد در این آیین از حضور معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم و همچنین فرماندار پرتلاش شهرستان گناباد دکتر نصیری و نیز امام جمعه گناباد قدردانی نمود و خواستار کمک و هم افزایی تمامی سازمان‌ها در پیشرفت دانشگاه شد. سرپرست مجتمع آموزش عالی گناباد ارتباط با دستگاه ها و  تقویت بنیه دانشگاه را در رسیدن به اهداف و دانشگاه کارآفرین مهم ارزیابی نمود و گفت؛ ما آمده ایم تا برنامه های نو و ایده های جدید  را در دانشگاه پیاده کنیم.

روابط عمومی و امور بین الملل مجتمع آموزش عالی گناباد

  • گروه خبری : حوزه ریاست
  • کد خبر : 32
کپی لینک کوتاه:

تصاویر مرتبط