03 دی 1401

تذکرات در خصوص انتخاب واحد ترم آینده - نیمسال دوم 1401 ( 14012 )

نوشته‌شده توسط 
(0 رای)
  کد: 1286    تعداد بازدید: 213   
این مطلب کلمه دارد.
زمان خواندن حدود دقیقه است.

قابل توجه کلیه دانشجویان

تذکرات در خصوص انتخاب واحد ترم آینده - نیمسال دوم 1401    ( 14012 )

دانشجویان مشروطی: دانشجویانی که در ترم اول 1401(14011) مشروط شوند، در ترم آینده (بهمن1401) بیشتر از 14 واحد نمی‌توانند انتخاب واحد نمایند.

 دانشجویان سه ترم مشروطی: دانشجویانی که با احتساب ترم اول1401 (14011)، سه ترم مشروط شوند؛ این دانشجویان به لحاظ آموزشی اخراج محسوب می‎شوند، فقط دانشجویان سه ترم مشروطی که معدل کل آنان بالاتر از 10 می‎‌باشد، جهت ادامه تحصیل، می‌‎بایستی تا قبل از 5بهمن ‎ماه1401 (قبل از بازه انتخاب واحد) با ورود به سامانه سجاد (portal.saorg.ir) کمیسیون بررسی موارد خاص، درخواست ادامه تحصیل خود را برای نیم‎سال دوم 1401 ارائه نمایند تا در آن کمیسیون بررسی شود. دانشجو فقط پس از موافقت کمیسیون بررسی موارد خاص، می تواند و اجازه دارد که انتخاب واحد نماید.

دانشجویان چهار ترم مشروطی: این دانشجویان به لحاظ آموزشی اخراج محسوب می‎‌شوند، فقط دانشجویانی که معدل کل آنان بالاتر از 10 می‎‌باشد و پیش‌بینی می‎‌کنند با حداکثر 14 واحد بتوانند کاردانی(68واحد که حداکثر10واحد عمومی باشد) یا کارشناسی(140واحد) بگیرند، می‎‌بایستی تا قبل از 5بهمن ‎ماه140(قبل از بازه انتخاب واحد) با ورود به سامانه سجاد (portal.saorg.ir) کمیسیون موارد خاص، درخواست ادامه تحصیل خود را برای نیم‎سال دوم  1401 ارائه نمایند تا در آن کمیسیون بررسی شود. دانشجو فقط پس از موافقت کمیسیون، می تواند و اجازه دارد که انتخاب واحد نماید.

دانشجویان ورودی 97 که پیش ‎بینی می‌کنند، تا پایان ترم اول 1401 فارغ ‎التحصیل نمی‎شوند: دانشجو بایستی تا 20مردادماه1401 با مراجعه به پورتال دانشجویی خود (pooya.uog.ir)، از بخش آموزشی، قسمت درخواست های آموزشی، نسبت به تکمیل فرم "درخواست افزایش سنوات ترم9 و10 " را برای نیم سال دوم 1401 تکمیل نمایند و پس از تأیید نهایی و صدور مجوز، نسبت به انتخاب واحد اقدام نمایند. دانشجو فقط پس از موافقت شورای آموزشی، می تواند و اجازه دارد که انتخاب واحد نماید.

دانشجویان ورودی 96 و ماقبل که پیش‎ بینی می کنند، تا پایان ترم اول 1401 فارغ التحصیل نمی‎‌شوند: این دانشجویان برای اینکه بتوانند در ترم دوم 1401  انتخاب واحد کنند، می‎بایستی تا قبل از 5بهمن‎ ماه140(قبل از بازه انتخاب واحد) با ورود به سامانه سجاد (portal.saorg.ir) کمیسیون موارد خاص، نسبت به ثبت: (  1.درخواست ادامه تحصیل    2.درخواست افزایش سنوات    3.معافیت تحصیلی ) خود اقدام نمایند تا در آن کمیسیون بررسی شود، و پس از موافقت با آن، می‎‌توانند نسبت به انتخاب واحد اقدام نمایند.

دانشجو فقط پس از موافقت کمیسیون موارد خاص، می تواند و اجازه دارد که انتخاب واحد نماید.

تذکر ویژه دانشجویان ورودی 1400 به بعد:

طبق تبصره2 ماده 9 آئین‎نامه آموزشی، دانشجوی مشمول آموزش رایگان(روزانه)، در صورت حذف درس یا عدم كسب نمره قبولی در هر درس، موظف به پرداخت هزینه درس(ها) مطابق تعرفه دانشجوی شهریه پرداز دانشگاه است. در صورت تشخیص موجه بودن حذف درس(ها)توسط كمیته منتخب شورای آموزشی دانشگاه، دانشجوی مشمول آموزش رایگان ملزم به پرداخت شهریه متغیردرس حذف شده نیست.

** برای ثبت درخواست و انجام کلیه امور آموزشی نیاز به مراجعه حضوری نمی باشد و در صورت نیاز برای پیگیری امور آموزشی می توانید با استفاده از شماره تلفن‎ های داخلی دانشگاه  با کارشناس مرتبط با درخواست خود در تماس باشید.

*** به دانشجویان توصیه می شود، آیین نامه ‎های آموزشی و دانشجویی مرتبط با ورودی خود را مطالعه و سوالات و مشکلات خود را  از کارشناسان مرتبط پیگیری نمایند.

 

 

منتشر شده در اطلاعیه‌های آموزشی