04 مهر 1401

🔵 اطلاعیه اداره بهداشت، درمان و مشاوره ویژه دانشجویان جدید الورود

نوشته‌شده توسط 
(0 رای)
  کد: 1148    تعداد بازدید: 1412   
این مطلب کلمه دارد.
زمان خواندن حدود دقیقه است.

با عرض تبريك و خير مقدم به دانشجويان جديدالورود آزمون سراسري، به اطلاع ميرساند جهت تكميل فرايند ثبت نام، نياز به ارائه كارنامه سلامت جسم و روان مي باشد. خواهشمند است با مطالعه دقيق متن اطلاعيه  و راهنما كارنامه سلامت جسم و روان خود را تكميل نمايید.

گام اول: دانشجويان عزيز جهت تكميل كارنامه سلامت را به روش اينترنتي مي بايست برای سلامت جسم لينك http://portal.saorg.ir/physicalhealth و برای سلامت روان به لینک https://portal.saorg.ir/mentalhealth  اقدام نمایند.(یکبار نیاز است این گام انجام شود)، پس از تكميل كارنامه سلامت جسم و روان در انتها از خروجي آن همراه با كد پيگيري پرینت نمایید.

گام دوم: فرم ارزیابی معاینات جسمانی را از اینجا دانلود و پرینت کرده و تکمیل نمایید.

* لازم به ذكر است دانشجوياني كه معاينات جسماني خود را در شهر محل سكونت خود انجام داده و توسط پزشك مهر و تاييد گرديده حتماً از از صفحه معاينات جسمي پرينت گرفته و همراه با پرينت برگه كد رهگيري به اداره بهداشت، درمان و مشاوره دانشگاه تحويل دهند.

گام سوم: با در دست داشتن برگه خروجي کد پیگیری فرم سلامت جسم و روان و فرم ارزیابی معاینات جسمانی، شخصاً(ترجيحاً طبق زمان بندي داده شده جهت ثبت نام حضوری) به اداره بهداشت، درمان و مشاوره جهت تكميل هر دو كارنامه و ثبت نهايي مراجعه نمايند و از تحويل آن به ساير واحدها خودداري نمايید.

انتخاب واحد ترم آينده منوط به تکمیل پرونده اداره بهداشت، درمان و مشاوره خواهد بود.

منتشر شده در اطلاعیه‌های آموزشی