اطلاعيه ارزشيابي اساتيد نيمسال 2-1401

16 خرداد 1402, 8:09 ق ظ

به اطلاع دانشجويان گرامي مي رساند نسبت به تكميل فرم ارزشيابي اساتيد كه بر روي پورتال دانشجويي قرار گرفته از تاريخ 1402/03/16 تا 1402/03/27 اقدام نماييد. رؤيت نمرات و كارنامه ترم، منوط به انجام ارزشيابي در بازه اعلام شده مي باشد و اين بازه به هيچ وجه قابل تمديد نيست.

برگزاری رویداد ملی نما

16 خرداد 1402, 7:51 ق ظ

 

حجت الاسلام یوسفی در این جشن برای دانشجویان دانشگاه گناباد از نعمت وجود حرم امام مهربانی ها. امام رضا (ع) در ایران و کرامات این امام سخن گفت.

سخنرانی و مولودی خوانی برنامه های این جشن دانشجویی بود.

 

 

 

در نشستی با حضور معاون اداری مالی، مدیر و کارشناسان طرح و برنامه، نظارت بر تکمیل خوابگاه دانشجویی خواهران در پردیس دانشگاه گناباد با قردادی به شرکت مشاور سپرده شد.

در این نشست موضوعات فنی و حقوقی پروژه برای تسریع در انجام عملیات با حضور مشاور مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

با انعقاد این قرارداد عملیات اجرایی پروژه در روزهای آتی شروع خواهد شد.

 

همزمان با سی و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، کتابخانه دانشگاه گناباد بیش از ۲۵۰ جلد کتاب در موضوعات گوناگون تخصصی دانشگاهی و عمومی خریداری کرد.

کتابخانه دانشگاه همواره با بررسی درخواست های استادان و دانشجویان سعی در تامین منابع کتابخانه ای دارد که با توجه به فرصت های نمایشگاه بین المللی و استفاده از تخفیفات مختلف، بخش زیادی از کتاب های مورد نیاز خریداری شده است.

کتاب های خریداری شده پس از ثبت و آماده سازی در بخش تازه های کتابخانه قابل مشاهده و امانت بری می شود.

 

 

دکتر زمانی بهابادی رییس دانشگاه گناباد با دکتر روح الله سهرابی، مشاور وزیر علوم در برنامه ریزی و مدیریت راهبردی پیرامون برنامه راهبردی دانشگاه گناباد گفتگو کرد که کلیات این برنامه راهبردی تایید گردید و برای تصویب نهایی در نشست هیات امنا منطقه مطرح خواهد شد.

در این نشست از کوشش دکتر موسوی نقابی مسوول تدوین پروژه برنامه راهبردی دانشگاه گناباد قدردانی شد.

 

 

 

 دانشجویان پس ارایه فلوشیت تولیدی و آشنایی با مراحل مختلف تولید انواع آجرهای نسوز که به عنوان عایق در صنایعی مانند فولاد و سیمان کاربرد دارند از محیط کارخانه بازدید به عمل آوردند. 

در ادامه، از بخش آزمایشگاه کنترل کیفیت کارخانه بازدید به عمل آمد و دانشجویان با نحوه اندازه گیری و پایش نمونه برداری، مغزه گیری، محاسبه پارامترهای مقاومتی (مقاومت فشاری و مدول الاستیک، مقاومت کششی)، دانه بندی و چگالی سنجی آشنا شدند.

دکتر بهادری از اعضای هیات علمی رشته مهندسی معدن و دکتر محمودی از اعضای هیات علمی رشته مهندسی شیمی دانشگاه گناباد هدایت علمی این بازدید را بر عهده داشتند.

 

در این نشست مدیران به بررسی ابعاد گوناگون انتقال تمامی کلاس های آموزشی و آزمایشگاهی به پردیس دانشگاه پرداختند و زیرساخت های موجود و لازم برای رشته های آموزشی دانشگاه را واکاوی کردند.

 

دکتر زمانی بهابادی رییس دانشگاه گناباد و دکتر فدوی مدیر آموزش و پرورش گناباد، در نشستی که در اداره کل آموزش و پرورش برگزار شد، پیرامون مسائل دو جانبه گفتگو و تبادل نظر کردند.