27 دی 1401

دکتر زمانی بهابادی ریاست مجتمع آموزش عالی گناباد به همراه معاون اداری و مالی و مدیر دانشجویی، از خوابگاه های مجتمع بازدید داشتند.

نوشته‌شده توسط 
(0 رای)
  کد: 1309    تعداد بازدید: 282   
این مطلب کلمه دارد.
زمان خواندن حدود دقیقه است.

طی هفته گذشته با توجه به برودت هوای کشور، به ویژه در منطقه خراسان و افت فشار گاز، استانداری خراسان رضوی اعلام نمود که مراکز آموزشی به صورت مجازی کلاس های آموزشی خود را برگزار کنند و فعالیت کارکنان به صورت دورکاری انجام پذیرد. در همین راستا، مجتمع آموزش عالی گناباد، اقدام به فعال سازی مجدد سامانه آموزش مجازی خود نمود و همه کلاس های آموزشی، از روز نخست اطلاعیه استانداری، به صورت مجازی برگزار گردید. 

با توجه به مجازی شدن کلاس های آموزشی و از آنجا که بسیاری از دانشجویان محترم خوابگاهی، ساکن شهرهای نزدیک گناباد بودند، بدون اعلام هیچگونه درخواستی از مسئولین دانشگاه، به شهرهای خود بازگشتند و در حدود دو سوم ظرفیت خوابگاه ها تخلیه شد. 

پس از بازدید ریاست، معاونین و مدیران دانشگاه از خوابگاه ها، دانشجویان گرامی که هنوز در خوابگاه اسکان داشتند، خواستار تعویق امتحانات پایانی بودند تا ایشان نیز بتوانند به محل سکونت خود بازگردند. باتوجه به این درخواست و در جهت رفاه دانشجویان گرامی، طی جلسه ای در عصر همان روز، تصمیم گیری شد که امتحانات پایانی در حدود یک هفته به تعویق افتاد.

مسیولین دانشگاه در این بازدید، بیان نمودند دانشجویان محترمی که در خوابگاه اسکان دارند، همچنان امکان استفاده از خدمات خوابگاهی را دارند. افزون بر این، جهت رفاه این افراد، دستورالعملی تهیه گردیده است که در شرایط بحرانی و قطع گاز، برای تامین گرمایش ایشان اقدام می‌شود.

در بحث تعذیه نیز، خدمت رسانی و تهیه وعده غذایی ساکنین خوابگاه، همچون گذشته در حال انجام است.

در پایان، ذکر این نکته ضروری است که با وجود همه کمبودها، اعضای مجتمع آموزش عالی گناباد در یک تلاش شبانه روزی سعی دارند که فرزندان این مرز و بوم که در خوابگاه ها ساکن هستند، در شرایط کنونی، امکانات مناسبی در اختیارشان قرار گیرد.

وظیفه خود میدانیم از همراهی دانشجویان به عنوان قشر فرهیخته جامعه که با مصرف بهینه و صرفه جویی در مصرف انرژی یاری گر همشهریان عزیز بودند، تشکر و قدردانی نماییم.


View the embedded image gallery online at:
https://gonabad.ac.ir/info/news/item/1309-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD-%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD%EF%BF%BD#sigProId36a5da9041
منتشر شده در اخبار حوزه ریاست