آغاز اجرای طرح همدلی ۱۴۰۰ دانشگاه گناباد از مهرماه

11 مهر 1400, 8:02 ق ظ

رئیس اداره بهداشت، درمان و مشاوره دانشجويي مجتمع آموزش عالي گناباد از اجراي طرح همدلي با هدف ارتباط با دانشجويان اين دانشگاه در شرايط شيوع كرونا ويروس گفت: در اين طرح قرار است كارشناسان مركز مشاوره به دانشجويان شاغل به تحصيل با هدف احوالپرسي و تعامل با دانشجويان در دوره كرونا تماس تلفني بگيرند و جوياي احوال آنها باشند.

همدلی و همراهی با دانشجویان در شرایط سخت و دشوار کنونی، ارتباط موثر میان دانشگاه و دانشجو، شناسایی و غربالگری روانشناختی، تحصیلی و آموزشی، اقتصادی و معیشتی، اجتماعی، آشنایی دانشجو با مرکز مشاوره دانشگاه و فعالیت های مددکاری، شناسایی مشکلات و ارائه راهکارهای موثر در جهت رفع مشکلات دانشجویان با هدف افزایش حمایت اجتماعی و سرمایه روان شناختی دانشجویان از اهداف اصلی این طرح می باشد.

اجرای این طرح می تواند گام مؤثری در جهت تحقق رسالت مرکز مشاوره دانشگاه در راستای تأمین و ارتقاء سطح بهداشت روان دانشجویان باشد.

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری پایگاه اطلاع رسانی دولت پایگاه اطلاع رسانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش و آموزش کشور