پیام تقدیر رییس مجتمع آموزش عالی گناباد از اقدامات فرماندهی انتظامی شهرستان گناباد در شناسایی و دستگیری سارقین

8 فروردين 1397, 9:55 ق ظ

باسمه‌تعالی

من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق

برادر ارجمند جناب سرهنگ کیانی

فرمانده محترم نیروی انتظامی شهرستان گناباد

 با سلام و احترام، امنیت موهبتی است الهی که در سایه آن جامعه به رشد و تعالی می‌رسد و بی‌گمان خدمتی صورت نمی‌گیرد مگر پدیدآورندگان آن معرفتی ارزشی از آن پیدا کنند.

 مایه مباهات است که ضمن تبریک سال جدید نهایت تقدیر و سپاس خویش را از تلاش‌های مخلصانه و مجدانه شبانه‌روزی جنابعالی و همکاران در فرماندهی انتظامی شهرستان گناباد که بهترین لحظات از زندگی خود را وقف جان و مال مردم این خطه از ایران اسلامی نموده‌اید و با تلاش خود و هوشیاری تمام و اندیشه‌ای سبز موفق به شناسایی و دستگیری سارقین شده و آرامش و امنیت را به مردم عیدی دادید صمیمانه تقدیر و تشکر نماییم. از اینکه شما غیور مردان باهمت و دقت در قامتی سبز نسبت به تأمین محیطی امن٬ هوشمندانه با گام‌های استوار در مسیر خدمت به مردم حرکت می‌نمایید به خود می‌بالیم و سپاس خویش را تقدیم محضر جنابعالی و همکاران محترم می‌نماییم. شما باهمت خود ثابت کردید که اندیشه سبزتان در جاده خدمت معنا می‌گیرد. عبادت را خدمت به خلق معنا کردید که اجر آن را فقط خداوند متعال می‌تواند جبران نماید.

امید است با استعانت از درگاهش مسیر زندگی‌تان هموار و همراه با سلامتی و توفیق روزافزون باشد.

 

دکتر حسین نجاری

رییس مجتمع آموزش عالی گناباد

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری پایگاه اطلاع رسانی دولت پایگاه اطلاع رسانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش و آموزش کشور