کنکور سراسری کارشناسی ارشد ناپیوسته در مجتمع آموزش عالی گناباد برگزار شد.

12 مرداد 1400, 12:00 ب ظ

به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش عالی گناباد این مجتمع در روزهای چهارشنبه پنجشنبه و جمعه ۶، ۷و۸ مردادماه ۱۴۰۰ میزبان داوطلبین کنکور کارشناسی ارشد ناپیوسته بود. 

دکتر سید مصطفی موسوی زاده نماینده تام الاختیار سازمان سنجش در آزمون سراسری گفت: بعد از اعلام میزبانی مجتمع آموزش عالی گناباد برای آزمون کارشناسی ارشد تمهیدات لازم برای هرچه بهتر برگزار شدن این آزمون و رعایت کامل پروتکل های بهداشتی زیر نظر کارشناس بهداشت اندیشیده شد و تمام فضاها و وسایل موجود در حوزه امتحان قبل و بعد از برگزاری آزمون به طور کامل ضد عفونی شد، که رعایت تمامی دستور العمل های بهداشتی مورد تایید مرکز بهداشت مجتمع و کارشناسان بهداشت دانشگاه علوم پزشکی بوده است. 

رئیس مجتمع در ادامه گفت:این دوره مجتمع آموزش عالی گناباد در مجموع میزبان ۷۵۰ داوطلب بود که در 65 رشته به رقابت پرداختند. 

مهندس هاشمیان نظری ناظر سازمان سنجش آموزش کشور در گفت‌وگو با روابط عمومی دانشگاه گناباد گفت :طی این چند روز برگزاری کنکور کارشناسی ارشد در این دانشگاه شاهد فضای همدلی و همراهی بسیار خوب عوامل اجرایی بودم و آزمون در سلامت کامل با رعایت تمام موارد اعم از شیوه نامه های بهداشتی و آیین‌نامه‌های اجرایی کنکور برگزار شد ناظر سازمان سنجش آموزش کشور ضمن سپاس از رئیس و عوامل اجرایی دانشگاه گناباد در این آزمون ادامه داد: از آنجا که تلاش‌ها و دقت میزبانی در این حوزه مورد قبول و خوب بود امیدوارم در آینده شاهد برگزاری آزمون های مختلف در دانشگاه گناباد باشیم.

گالری تصویر

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری پایگاه اطلاع رسانی دولت پایگاه اطلاع رسانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش و آموزش کشور