در اولین روز برگزاری کنکور کارشناسی ارشد روی داد" رقابت بیش از 800 داوطلب آزمون کارشناسی ارشد سال 1399 در مجتمع آموزش عالی گناباد

16 مرداد 1399, 12:04 ب ظ

به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش عالی گناباد دکتر سید مصطفی موسوی زاده در گفتگوی خبری درباره روند برگزاری کنکور کارشناسی ارشد در گناباد گفت: مجتمع آموزش عالی گناباد تمامی پروتکل‌ها و زمان بندی‌های برگزاری کنکور و آزمون‌های کشوری مصوب ستاد ملی مبارزه با کرونا  را در این رویداد مهم که کار مشترک وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ، وزارت بهداشت و سازمان سنجش بوده است را رعایت نموده است.

 رییس مجتمع آموزش عالی گناباد افزود: مجتمع آموزش عالی گناباد در 3 روز میزبان بیش از 800 نفر از داوطلبین کنکور کارشناسی ارشد خواهد بود که امیدواریم با زحمات شبانه روزی همکاران خوب و پرتلاشم در مجموعه، توانسته باشیم زمینه ی برگزاری این رویداد ملی را در روز اول در صحت و سلامتی فراهم نماییم.

دکتر موسوی زاده خاطر نشان کرد؛ در این دوره از برگزاری آزمون ها سعی شده با رعایت دستورالعمل های بهداشتی ستاد ملی مبارزه با کرونا ، که از سوی وزارت بهداشت و سازمان سنجش آموزش کشور به دانشگاه ابلاغ گردیده است ، آرامش خاطر داوطلبان و نیز خانواده‌های آنان را جلب نماییم.

وی از فرمانداری، دانشگاه علوم پزشکی، شهرداری، اداره برق و تمامی ارگان های شهرستان که در بحث آزمون کارشناسی ارشد با مجتمع آموزش عالی گناباد همکاری داشتند تقدیر و تشکر نمود.

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری پایگاه اطلاع رسانی دولت پایگاه اطلاع رسانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش و آموزش کشور