با توجه به برگزاری همایش ملی زعفران صورت گرفت؛ جلسه مشترک مجتمع آموزش عالی گناباد با مدیریت جهاد کشاورزی گناباد و ایستگاه تحقیقات زعفران و گیاهان دارویی گناباد در زمینه برگزاری ششمین همایش ملی زعفران

9 مرداد 1399, 7:35 ب ظ

به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش عالی گناباد نشستی تحت عنوان آمادگی در جهت برگزاری هر چه بهتر همایش ملی زعفران سال 1400 به میزبانی مجتمع آموزش عالی گناباد برگزار شد.

این جلسه که با حضور مدیر دفتر کارآفرینی و ارتباط با صنعت و اعضای هیات علمی گروه مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی مجتمع آموزش عالی گناباد و مدیران جهاد کشاورزی و نیز رئیس ایستگاه تحقیقات زعفران و گیاهان دارویی گناباد برگزار شد، در خصوص استفاده از ظرفیت های طرفین در راستای برگزاری مطلوب و کاربردی ششمین همایش ملی زعفران که در آبان ماه سال ۱۴۰۰ به میزبانی مجتمع آموزش عالی گناباد انجام خواهد شد بحث و تبادل نظر کردند.

 گفته می شود در این نشست بر پیگیری اقدامات لازم جهت برگزاری نمایشگاه جانبی و همچنین برنامه های ویژه مرتبط با ثبت جهانی قنات قصبه و ثبت جهانی زراعت زعفران مبتنی بر قنات گناباد تاکید شد.

در پایان این جلسه مقرر گردید با تکمیل اعضای کمیته اجرایی و استفاده از ظرفیت مراکز آموزشی-پژوهشی، دستگاه های اجرایی و بخش خصوصی، نسبت به برگزاری جلسات هماهنگی مستمر اقدام شود.

در حاشیه این نشست مشترک، در زمینه پروژه های تحقیقاتی تقاضا محور و فرصت مطالعاتی اعضای هیات علمی در جامعه و صنعت مواردی مطرح و مقرر شد نیازها و اولویت های تحقیقاتی جهاد کشاورزی گناباد به مجتمع آموزش عالی گناباد ارسال و بر اساس شیوه نامه های مربوطه مورد پیگیری قرار گیرد.

روابط عمومی

گالری تصاویر

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری پایگاه اطلاع رسانی دولت پایگاه اطلاع رسانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش و آموزش کشور