پيگيري وضعيت پرونده دانش آموختگي ویژه

19 خرداد 1399, 12:10 ب ظ

 به اطلاع دانشجويان و دانش آموختگان محترم مي‌رساند، در جهت رفاه حال شما فرهيختگان گرامي، مي‌توانيد از تاريخ 24 خرداد 1399 با مراجعه به بخش دانش آموختگان مجتمع به آدرس زير، از وضعيت پرونده خود اطلاع يابيد. علاوه بر اين، پرونده‌هايي كه نقص دارند، و رفع آن بر عهده‌ي دانش آموخته است، در همين آدرس، به اطلاع دانشجو رسانيده مي‌شود تا پيگير وضع خود باشند. سعي بر آن است كه مراحل بررسي پرونده در اين بخش بارگذاري گردد تا دانشجو از آخرين وضعيت پرونده خود آگاه باشد.

همچنين، در صورت تمايل، با تكميل فرم ارسال پستي مدرك، پرداخت هزينه مربوطه و ارسال آن به ايميل زير، مدرك خود را بدون حضور فيزيكي دريافت نماييد.

لطفاً در بخش موضوع ايميل(Subject) حتماً الگوي ” نام و نام خانوادگي متقاضي- تقاضاي ارسال پستي مدرك “رعايت شود. مشخصات دقيق خود شامل، نام و نام خانوادگي، رشته تحصيلي، شماره دانشجويي، كد ملي و نام پدر را در متن ايميل درج نماييد.

 در پايان اشاره مي‌شود، فرم‌هاي مربوطه در آدرس زير موجود مي‌باشند.

http://gonabad.ac.ir/coadjutor/department-of-education/management-of-educational/graduate-affairs

Email: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری پایگاه اطلاع رسانی دولت پایگاه اطلاع رسانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش و آموزش کشور