همزمان با گرامیداشت هفته دولت: زمین چمن مصنوعی مجتمع آموزش عالی گناباد افتتاح شد.

6 شهریور 1398, 10:24 ق ظ

همزمان با پنجمین روز از هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و با حضور فرماندار و جمع کثیری از روسای ادارات شهرستان و مدیران مجتمع آموزش عالی گناباد زمین چمن مصنوعی به متراژ 1344 متر مربع و هزینه تمام شده 3 /4 میلیارد ریال از محل اعتبارات دولت و کمک خیرین، افتتاح شد.


دکتر سید مصطفی موسوی زاده سرپرست مجتمع آموزش عالی گناباد در افتتاح این مراسم ضمن تبریک هفته دولت گفت، پیشرفت مجتمع آموزش عالی گناباد حاصل یک کار دلی، جمعی و مشارکتی است.
سرپرست مجتمع آموزش عالی گناباد ضمن تشکر از زحمات دکتر حسین نجاری در دوران ریاست خود در مجتمع آموزش عالی گناباد افزود ما نیاز به همدلی و همراهی تمامی اعضای هیات علمی، کارکنان و مسوولین شهرستان برای رسیدن به اهداف این مجتمع داریم.
دکتر حسین نجاری نیز بیان کرد همه ما باید به بهترین شکل دکتر موسوی زاده را حمایت کنیم تا بتوانند مسوولیت خود را به بهترین شکل به سرانجام برسانند.
وی در ادامه افزود خوشحالیم که یکی دیگر از مجموعه های دانشگاه افتتاح می شود و امیدواریم که هر چه سریعتر پردیس مجتمع بطور کامل به بهره برداری برسد.
دکتر نجاری کار انجام شده را حاصل همه حمایت ها و همکاری های همکاران در مجتمع، مسوولین شهرستان از جمله فرماندار، امام جمعه، نماینده و سایر مسوولین که افرادی همدل و دلسوز هستند و همواره تلاش نمودند تا این مجتمع به اهداف خود نزدیک شود، دانست.
مهندس حامد قربانی فرماندار شهرستان نیز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تشکر از زحمات دکتر نجاری، از انتصاب یک مدیر جوان و بومی به سمت سرپرست مجتمع آموزش عالی ابراز خرسندی نمود.
وی گفت علیرغم  اینکه شهرستان گناباد در فاصله بیشتری از مرکز استان قرار دارد و سایر مشکلات اما این موضوع هیچ خللی در عزم راسخ مردم و مسوولین این شهرستان برای تحقق آرزوهای منطقه ایجاد نکرده است.

گالری تصاویر

View the embedded image gallery online at:
http://gonabad.ac.ir/news/item/396-zamin#sigProIdf55e2b088f

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری پایگاه اطلاع رسانی دولت پایگاه اطلاع رسانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش و آموزش کشور