آزمون کاردانی نظام جدید و کارشناسی ناپیوسته به میزبانی مجتمع آموزش عالی گناباد برگزار شد

11 مرداد 1398, 10:12 ق ظ

همزمان با 162 شهرستان و 270 حوزه امتحانی در سراسر کشور، آزمون کاردانی نظام جدید موسسات فنی و حرفه ای و کارشناسی ناپیوسته به میزبانی مجتمع آموزش عالی گناباد صبح جمعه 11 مرداد 1398 برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش عالی گناباد و به نقل از دکتر حسین نجاری رییس مجتمع آموزش عالی گناباد و نماینده تام الاختیار سازمان سنجش و آموزش کشور، داوطلبان در دو گروه کاردانی نظام جدید موسسات فنی و حرفه ای و همچنین داوطلبان آزمون  کاردانی به کارشناسی به رقابت پرداختند.
وی ادامه داد از بین 128 نفر داوطلب آزمون فنی و حرفه ای در 9 رشته امتحانی، 61 نفر از داوطلبان خانم و 67 نفر آقایان هستند و در بین 17 رشته کارشناسی ناپیوسته، 129 نفر به رقابت خواهند پرداخت که 28 نفر آن ها خانم و 101 نفر آقا هستند.
نماینده تام الاختیار سازمان سنجش افزود، آزمون کارشناسی ناپیوسته برای اولین بار به میزبانی این مجتمع برگزار شد و این در حالی است که آزمون کاردانی نظام جدید موسسات فنی و حرفه ای سال 96 نیز برگزار شده بود.
وی علت عدم برگزاری آزمون کاردانی را در سال قبل پذیرش بدون آزمون در کلیه رشته های فنی و حرفه ای دانست که امسال در برخی رشته ها مجددا این آزمون برگزار گردید.

گالری تصاویر

View the embedded image gallery online at:
http://gonabad.ac.ir/news/item/383-azmoon985#sigProId36c9cf783d

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری پایگاه اطلاع رسانی دولت پایگاه اطلاع رسانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش و آموزش کشور