بازدید بانوان شاغل دانشگاه از پروژه‌های در حال ساخت

16 دی 1396, 12:00 ب ظ

در دومین روز بازدید از پروژه‌های در حال ساخت پردیس دانشگاه ، بانوان شاغل مجتمع آموزش عالی گناباد به همراه مدیر طرح و برنامه و کارکنان حوزه اداری دانشگاه از این پروژه‌های بازدید کردند.

آقای گازری مدیر طرح و برنامه دانشگاه ضمن تقدیر و تشکر از پیگیری‎ها و تلاش‎های دکتر نجاری رییس محترم دانشگاه برای پیشرفت پروژه‎های عمرانی و ابراز پیام خوش افتتاح سالن ورزشی ، بوستان شماره 1 پردیس و ساختمان مرکزی دانشگاه در دهه فجر ، توضیحاتی در خصوص روند رو به رشد تکمیل پروژه‌ها بیان کردند.

در این بازدید از پروژه خوابگاه خواهران و ساختمان دوطبقه شبکه علمی آزمایشگاه‌های دانشگاه، پروژه مسجد و دانشکده علوم با 70 کلاس درسی دیدن شد.

آقای گازری ادامه داد: پروژه سالن ورزشی چندمنظوره با مساحت نزدیک به 1000 مترمربع دارای سالن اصلی، رختکن، اورژانس،اتاق مدیریت، ایروبیک و ... در دهه فجر افتتاح خواهد شد.

در ادامه بازدید دکتر عشقی زاده توضیحاتی در خصوص کشت انواع گل و گیاه تزیینی برای فضای سبز دانشگاه ارائه نمود.

مسئول مزرعه تحقیقاتی دانشگاه ادامه داد پس از ساخت میدان اصلی دانشگاه و فضاسازی پیاده‌روها تصمیم برای کاشت درختانی که سایه مناسبی در تابستان داشته باشند و همچنین درختانی که دانشجویان و همکاران بتوانند از میوه آن‌ها استفاده نمایند مدنظر است.

گالری تصاویر

View the embedded image gallery online at:
http://gonabad.ac.ir/news/item/29-visit-pardis2#sigProId26e9497238

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری پایگاه اطلاع رسانی دولت پایگاه اطلاع رسانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش و آموزش کشور