نهمین نشست مدیران حراست دانشگاه های منطقه 9 کشور به میزبانی این مجتمع برگزار شد.

12 دی 1397, 4:12 ب ظ

به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش عالی گناباد نهمین نشست مدیران حراست دانشگاه های منطقه 9 کشور چهارشنبه 12 دی ماه 97 به میزبانی این مجتمع برگزار شد.

دکتر حسین نجاری رییس مجتمع آموزش عالی گناباد در این نشست ضمن خیرمقدم به مدیران حراست دانشگاه ها  و حضورشان در شهرستان گناباد بیان کرد" گناباد شهری کهن و دارای مراکز آموزشی کهن مانند مدرسه نجومیه و افراد مشهور و معاصر مانند ملامظفر گنابادی و بهلول گنابادی می باشد که این مزیت گناباد را به محیطی علمی تبدیل کرده است .
وی ضمن تبریک قرارگرفتن در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران به رشد چشمگیر جمعیت دانشجویی و تولید علم اشاره نمود و گفت این از دستاوردهای انقلاب است که افراد تحصیل کرده در کشور ما قابل مقایسه نسبت به قبل انقلاب نیست و زمینه برای افراد جوان و نخبه در هر قشری فراهم است
دکتر نجاری ضمن تشکر مجدد از حضور مدیران حراست دانشگاه ها و دکتر اشتری معاون بودجه مرکز حراست وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از مسئولین شهرستان بابت همدلی و اتحاد بی نظیرشان به جهت همکاری در پیشبرد اهداف دانشگاه تشکر کرد.
حجت الاسلام صادقی نسب امام جمعه گناباد نیز در ابتدای این نشست از مجموعه دانشگاه و دکتر نجاری تشکر کرد و گفت" باید به توطئه های داخل و خارج که قصد دارند نیروهای انقلابی  و علی الخصوص نسل جوان را به انحراف بکشانند توجه ویژه ای کرد.
وی در خصوص تهاجم دشمن از نظر فرهنگی و اقتصادی افزود" دشمنان حتی مسوولین کشور را نشانه گرفته اند که از طریق آنان و فشارهای اقتصادی مردم به انقلاب و نظام بدبین شوند و این حراست ها هستند که باید با چشم بینا سم پاشی های دشمن را خنثی کنند. نیروهای حراست دانشگاه ها باید کمک رییس دانشگاه باشند و مدیران حراست باید در اصلاح امور تلاش بیشتر نمایند و بصورت محرمانه مشکلات را حل و فصل نمایند و امیدواریم در این زمان که فتنه های دشمنان بسیاز زیاد است بتوانیم به وظایف دینی و انقلابی خود عمل کنیم.
معاون طرح و برنامه مرکز حراست وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری در این نشست در خصوص وظیفه اصلی حراست ها عنوان کرد" در دانشگاه ها مجموعه حراست بخاطر سرکار داشتن با قشر دانشجو و بعضا نخبه وظایف سنگینی بر دوش آنان است و بایستی از این مجموعه صیانت شود.
دکتر اشتری در سخنان خود به خطبه مولای متقیان علی (ع) که میفرمایند " خبری که به شما رسید با کمک عقل خبر را رعایت کنید نه روایت و روایت کنندگان زیادند و رعایت کنندگان کم هستند، اشاره کرد و گفت"اگر در مجموعه وزارت علوم نیز رعایت این موارد را نداشته باشیم ضربه خواهیم خورد.
این مقام مسئول وجود دانشجویان را بر بدنه شهر گناباد مثبت ارزیابی کرد و  از رییس مجتمع آموزش عالی گناباد بابت زحمات جهادی ایشان تشکر نمود.

گالری تصاویر

View the embedded image gallery online at:
http://gonabad.ac.ir/news/item/271-herasat-conf#sigProId2eb2b69e06

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری پایگاه اطلاع رسانی دولت پایگاه اطلاع رسانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش و آموزش کشور