مدير امور اداري و پشتيباني مجتمع آموزش عالی گناباد منصوب شد.

6 آبان 1397, 7:31 ق ظ

آقای حسن قربانی قوژدی عضو هیأت علمی گروه کشاورزی مجتمع آموزش عالی گناباد از طرف دکتر نجاری، رئیس مجتمع به عنوان مدير امور اداري و پشتيباني منصوب گردید. متن پیام به شرح ذیل است:

جناب آقای حسن قربانی قوژدی
​با سلام و عرض ادب؛

   احترامأ،با توجه به شايستگي، تعهد و توانايي مديريتي جناب‌عالي، طي اين ابلاغ از تاريخ 97/8/5 به مدت يك سال،به عنوان مدير امور اداري و پشتيباني مجتمع آموزش عالي گناباد منصوب مي‌شويد،انتظار مي‌رود با اجراي سياست‌ها و خط مشي‌هاي دانشگاه در حوزه اداري و پشتيباني، برنامه‌ريزي لازم و نظارت دقيق بر امورات محوله در زمينه‌هاي مرتبط، همراه با رعايت قوانين و مقررات به عمل آورده و بيش از پيش در جهت توسعه همه جانبه و ارتقا به دانشگاه گام برداريد. اميد است با استعانت از خداوند متعال  و همفكري ساير همكاران محترم در انجام وظايف و مسئوليت‌هاي خطير محوله موفق و مؤيد باشيد.

دکتر حسین نجاری
رئیس مجتمع آموزش عالی گناباد

 

رئیس مجتمع آموزش عالی گناباد از خدمات جناب آقای دکتر محمد شفاعی طی دوران مدیریت خود در حوزه اداری و پشتیبانی تقدیر نمود. لازم به ذکر است دکتر شفاعی به عنوان رابط گروه آموزشی آمار منصوب شدند.پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری پایگاه اطلاع رسانی دولت پایگاه اطلاع رسانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش و آموزش کشور