مجتمع آموزش عالی گناباد میزبان برگزاری همایش گیاه دارویی سماق می‌شود

5 شهریور 1397, 2:44 ب ظ

با توجه به وجود گونه‌های متفاوت از گیاهان دارویی در منطقه گناباد و در راستای شناسایی استعداد منطقه و به‌منظور ایجاد هماهنگی و برنامه‌ریزی جهت برگزاری همایش گیاه دارویی سماق، جلسه‌ای به میزبانی مجتمع آموزش عالی گناباد در روز پنجشنبه مورخ 31/5/97 در سالن کنفرانس غفاری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش عالی گناباد در این جلسه که با حضور مدیر پژوهشی دانشگاه، اعضای هیات علمی گروه مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی مسئولین و کارکنان جهاد کشاورزی و منابع طبیعی گناباد به همراه فعالین بخش خصوصی برگزار شد، مقرر گردید همایش مذکور در تاریخ 12/6/97 در محل سالن اجتماعات حوزه معرف و زوجی کاخک برگزار گردد.

در این همایش سخنرانانی از دانشگاه فردوسی مشهد، اتحادیه‌های انجمن‌های علمی گیاهان دارویی، اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان و سازمان جهاد کشاورزی استان به ایراد سخن خواهند پرداخت. همچنین آیین برداشت سماق در برنامه‌های عصر این همایش خواهد بود.

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری پایگاه اطلاع رسانی دولت پایگاه اطلاع رسانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش و آموزش کشور