اخبار دانشگاه

با برنامه‌ریزی امور تربیت‌بدنی و فوق‌برنامه دانشگاه مسابقه طناب کشی دانشجویان پسر گرامیداشت هفته تربیت‌بدنی برگزار شد.

 اولین جلسه شورای دبیران کانون های فرهنگی و هنری مجتمع آموزش عالی گناباد درسال تحصیلی جدید باحضور حجت‌الاسلام سید علیرضا قرشی مسوول دفتر نهاد مقام معظم رهبری، دکتر امیرحسین اخروی مدیر فرهنگی و دیگر کارشناسان حوزه فرهنگی در سالن کنفرانس معاونت آموزشی این دانشگاه برگزار شد.

با حضور جمع کثیری از دانشجویان نو ورود، اساتید و کارکنان مجتمع آموزش عالی گناباد در سالن فجر پردیس این مجتمع و پس از اقامه نماز ظهر و عصر و بازدید از اماکن تاریخی و دیدنی شهرستان، آِیین آشنایی با حضور سرپرست مجتمع آموزش عالی گناباد برای نوورودان برگزار شد.

با اعلام نتایج پذیرفته شدگان دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی بر اساس سوابق تحصیلی، مجتمع آموزش عالی گناباد شاهد حضور دانشجویانی با فرهنگ ها و قومیت های مختلف از سراسر کشور برای ثبت نام بود.

به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش عالی گناباد دکتر سید مصطفی موسوی زاده به همراه دکتر حمید بنایی نماینده مردم گناباد و بجستان در مجلس شورای اسلامی و جواد گازری مدیر طرح و برنامه مجتمع طی سفری دو روزه در خصوص وضعیت پروژه های پردیس مجتمع و همچنین امکانات خوابگاهی و رفاهی دانشجویی با مقامات وزارت علوم و معاون رییس جمهور دیدار کردند.

به منظور تبادل اطلاعات حوزه علمی، فرهنگی و اجرایی و با هدف شناسایی و مستند سازی آثار تاریخی محور گردشگری قنات قصبه، تفاهم نامه همکاری بین پایگاه میراث جهانی قنات قصبه گناباد و گروه آموزشی باستان شناسی مجتمع آموزش عالی امضا شد.

 توجه به اهمیت مساله ازدواج که بسیاری از جنبه‌های مختلف زندگی فردی و اجتماعی انسان را تحت تاثیر قرار می‌دهد، اولین نشست تخصصی با موضوع "مشاوره پیش از ازدواج" با حضور مشاوران و روانشناسان مرکز مشاوره و سلامت مجتمع آموزش عالی گناباد در تاریخ برگزار شد.

آغاز سال تحصیلی جدید فرصتی است که باز هم حال و هوای شهر رنگ و بوی تازه‌ای به خود گیرد. خانواده‌هایی که به همراه فرزندانشان از اقصی نقاط کشور سختی راه را بر خود هموار نموده و خود را به محل ثبت نام دانشگاه‌ها رساندند.

سرپرست مجتمع آموزش عالی گناباد در پیامی ضمن تبریک سال تحصیلی جدید به همه دانشجویان، حضور دانشجویان نو ورود را خوشامد گفت:

به منظور تبریک انتصاب و همچنین انجام گفتگو در خصوص انعقاد تفاهم نامه همکاری، مدیر و اعضای کانون توسعه اندیشان با حضور در دفتر سرپرست سرپرست مجتمع آموزش عالی گناباد با ایشان دیدار کردند.

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری پایگاه اطلاع رسانی دولت پایگاه اطلاع رسانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش و آموزش کشور