بازدید بانوان شاغل دانشگاه از پروژه‌های در حال ساخت

16 دی 1396, 12:00 ب ظ

در دومین روز بازدید از پروژه‌های در حال ساخت پردیس دانشگاه ، بانوان شاغل مجتمع آموزش عالی گناباد به همراه مدیر طرح و برنامه و کارکنان حوزه اداری دانشگاه از این پروژه‌های بازدید کردند.

آقای گازری مدیر طرح و برنامه دانشگاه ضمن تقدیر و تشکر از پیگیری‎ها و تلاش‎های دکتر نجاری رییس محترم دانشگاه برای پیشرفت پروژه‎های عمرانی و ابراز پیام خوش افتتاح سالن ورزشی ، بوستان شماره 1 پردیس و ساختمان مرکزی دانشگاه در دهه فجر ، توضیحاتی در خصوص روند رو به رشد تکمیل پروژه‌ها بیان کردند.

در این بازدید از پروژه خوابگاه خواهران و ساختمان دوطبقه شبکه علمی آزمایشگاه‌های دانشگاه، پروژه مسجد و دانشکده علوم با 70 کلاس درسی دیدن شد.

آقای گازری ادامه داد: پروژه سالن ورزشی چندمنظوره با مساحت نزدیک به 1000 مترمربع دارای سالن اصلی، رختکن، اورژانس،اتاق مدیریت، ایروبیک و ... در دهه فجر افتتاح خواهد شد.

در ادامه بازدید دکتر عشقی زاده توضیحاتی در خصوص کشت انواع گل و گیاه تزیینی برای فضای سبز دانشگاه ارائه نمود.

مسئول مزرعه تحقیقاتی دانشگاه ادامه داد پس از ساخت میدان اصلی دانشگاه و فضاسازی پیاده‌روها تصمیم برای کاشت درختانی که سایه مناسبی در تابستان داشته باشند و همچنین درختانی که دانشجویان و همکاران بتوانند از میوه آن‌ها استفاده نمایند مدنظر است.

گالری تصاویر

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری پایگاه اطلاع رسانی دولت پایگاه اطلاع رسانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش و آموزش کشور