اخبار دانشگاه

جلسه اول دوره ی مجازی ISO با همکاری مرکز فنی و حرفه ای شهرستان گناباد برای دانشجویان رشته های فنی، روز شنبه اول آذرماه برگزار گردید.

مدرس دوره: جناب آقای بهزاد صفاداران

توسط محققان مجتمع آموزش عالی گناباد صورت گرفت؛

طراحی و ساخت ساختارگردان برای نیروگاه خورشیدی فتوولتاییک

کارگاه آموزشی "نقش تغذیه در تقویت سیستم ایمنی بدن جهت پیشگیری از بیماری" به صورت مجازی در مجتمع آموزش عالی گناباد برگزار شد.

 با توجه به نقش مهم تغذیه در تقویت سیستم ایمنی بدن و پیشگیری و کنترل کووید_۱۹، این کارگاه آموزشی توسط مرکز بهداشت درمان و مشاوره دانشجویی مجتمع برگزار گردید.

 زهرا حسینی کارشناس تغذیه معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گناباد مدرس دوره  مباحثی در رابطه با استفاده از گروه های ۶ گانه هرم راهنمای غذایی ایران و با تاکید بر دو اصل تعادل و تنوع جهت تامین نیازهای انرژی و ریزمغذی های بدن و همچنین توصیه های تغذیه ای جهت پیشگیری، و در صورت ابتلا برای مبتلایان و دوران نقاهت بیماری کووید_۱۹  بیان کرد.

با توجه به اهمیت موضوع فرزند پروری و پیچیدگی های عصر حاضر و ضرورت تقویت مبانی معرفتی در این حوزه، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه دوره آموزشی تربیت فرزند را برگزار نمود.

دو دوره کارگاه آموزشی مهارت های ارتباطی زوجین و باید ها و نباید ها در روابط توسط مرکز بهداشت، درمان و مشاوره دانشجویی مجتمع برگزار گردید.

مرکز بهداشت، درمان و مشاوره دانشجویی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی گناباد دو دوره آموزشی افزایش سطح سواد HSE با عنوان ارتباط HSE و کووید_19 ویژه را برگزار نمود.

با توجه به پيگيري هاي صورت گرفته اينترنت سامانه آموزش مجازي دانشگاه به آدرس webinar.gonabad.ac.ir رايگان شده است و در ليست مراكز دانشگاهي و حوزوي تاييد شده وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات به نشاني https://www.ict.gov.ir/fa/unitraffic/unitraffic4 در رديف 2199 نام دانشگاه و سامانه موجود مي باشد

مرکز بهداشت، درمان و مشاوره دانشجویی مجتمع آموزش عالی گناباد در روز پنج شنبه مورخه 8  آبان ماه ۱۳۹۹، اقدام به برگزاری کارگاه "نقش اساتید و کارکنان در ارتقاء سلامت روان دانشجویان" ویژه کارکنان ارجمند دانشگاه، اساتید و اعضای محترم هیأت علمی دانشگاهها و موسسات آموزش عالی دولتی و غیردولتی شهرستان گناباد نمود.

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری پایگاه اطلاع رسانی دولت پایگاه اطلاع رسانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش و آموزش کشور