اخبار دانشگاه

«وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِينَ قُتِلُوا فِي سَبِيلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْيَاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ يُرْزَقُونَ»

«هرگز كسانى را كه درراه خدا کشته‌شده‌اند را مرده مپندارید؛ بلكه اینان زنده‌اند و نزد پروردگارشان روزى داده می‌شوند.»

(سوره آل عمران آیه 169)

 فرا رسیدن سال تحصیلی جدید که مقارن با هفته دفاع مقدس می‌باشد را به‌تمامی تلاشگران عرصه‌ی علم و فرهنگ و دانش تبریک عرض می‌کنم. دفاع مقدس، واژه ای افتخار آمیز در قاموس حماسه‌های عزت‌آفرین تاریخ ایران است که خاطرات دلاوری‌های آن، در تاریخ شکوهمند این دیار به یادگار مانده  است.

جنگ تحمیلی عراق علیه ایران، تقابل ابرقدرت‌های دنیا با ایران بود و به همین خاطر در اذهان عمومی دنیا  از آن به‌عنوان حماسه ای بزرگ یاد می شود. دفاع مقدس، سمبل استقامت یاد شده که برگرفته از قیام سیدالشهدا(ع) است.

ملت غیور ایران به تأسی از مولا و سالارشان، حضرت اباعبدالله الحسین(ع) در تحقق شعار «هیهات منّا الذله» قدم در راه نهادند تا هرگز تسلیم ننگ و ذلّت نشده و از کیان و حیثیت اعتقادی ایران اسلامی دفاع کنند.

دوران هشت سال پر افتخار دفاع مقدس، دستاوردهای بزرگی برای ایران اسلامی به یادگار گذاشته است که از مهم‌ترین آن‌ها، دستاوردهای سیاسی، انسجام نیروهای بسیجی و مردم دلاور ایران، وحدت ملی و التزام جمعی ایرانیان به حفظ منابع و مرزها و سرمایه‌های ملی است. دفاع مقدس، درس مقاومت در مقابل قدرت های جهانی است که هیچگاه نخواهند توانست با زر و زور و تزویر، ملتی را به استثمار خود درآورند.

بی‌تردید این اراده خلل‌ناپذیر به‌عنوان یکی از افتخارات ماندگار تاریخ حماسه‌آفرین‌های ملّت ایران به ثبت خواهد رسید.

به‌پاس این دلاوری‌ها و شجاعت‌ها، بر ما واجب است؛ خون پاک شهیدان را ارج نهاده و رهرو آن دلیرمردان باشیم. همچنین، جایگاه والای خانواده‌های معزز شهدا، جانبازان، آزادگان و رزمندگان عزیزان را تکریم نموده و ارج نهیم.

 

دکتر سید مصطفی موسوی زاده

رئیس مجتمع آموزش عالی

و رییس کمیته روابط عمومی

دفتر حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس شهرستان گناباد

به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش عالی گناباد به نقل از مدیر آموزشی مجتمع ، دانش آموختگان رشته های کاردانش و فنی و حرفه ای جهت ادامه تحصیل در مقاطع دانشگاهی در غالب کنکور کارشناسی ناپیوسته و کاردانی فنی و حرفه ای سال1399 با هم به رقابت پرداختند.

به اطلاع دانشجويان غيرايراني مجتمع آموزش عالي گناباد مي‌رساند، آن دسته از دانشجوياني كه بعد از شيوع ويروس كرونا از كشور خارج شده‌اند و داراي اقامت معتبر بوده يا اينكه اقامت تحصيلي آن‌ها، در كشور متبوع خويش به پايان رسيده است، بنا به تشخيص دانشگاه، تا تاريخ 1399/07/01 نيازي به دريافت رواديد تحصيلي مجدد نداشته و براساس هماهنگي مي‌توانند از مبادي مرزي كشور وارد ايران شده و پس از ورود، جهت تمديد اقامت، الزاماً به دفاتر كنسولي مراجعه نمايند. هر گونه كوتاهي در انجام امور فوق و مشكلات احتمالي در ادامه تحصيل، متوجه دانشجو مي‌باشد. دانشجويان محترم مي‌توانند از طريق ايميل زير، سؤالات خود را مطرح كنند يا مدارك لازم را ارسال نمايند. خاطر نشان مي‌كند، تحويل اصل هرگونه مدرك ارسالي از طريق ايميل، پس از حضور در دانشگاه، الزامي است. لطفاً، موضوع ايميل(Subject) حتماً نام و نام خانوادگي متقاضي باشد. مشخصات دقيق خود شامل، نام و نام خانوادگي، رشته تحصيلي، شماره دانشجويي و نام پدر را در متن ايميل درج نماييد.

ورود

به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش عالی گناباد مهندس صفایی طی بازدید از پردیس مجتمع آموزش عالی گناباد، از نزدیک در جریان پیشرفت پروژه های در حال انجام این مجموعه قرار گرفت.

به گفته ی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در مجتمع آموزش عالی گناباد مراسم عزای امام حسین (ع) طبق سنوات قبل و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی ، در فضای باز محوطه دانشگاه برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش عالی گناباد در راستای برنامه ها و سیاست های کلان کشور در جهت همکاری مشترک و تعامل دستگاه های اجرایی و مراکز آموزشی-پژوهشی به منظور هدایت برنامه های علمی و پروژه های تحقیقاتی به سمت نیازهای کشور، کاربست پژوهش های کاربردی در دستگاه های اجرایی و بهره گیری مراکز دانشگاهی از نظرات کارشناسی و ظرفیت ویژه بخش اجرا، تفاهم نامه همکاری مابین مجتمع آموزش عالی گناباد و اداره منابع طبیعی و آبخیزداری گناباد امضا شد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش عالی گناباد آخرین روز برگزاری آزمون کارشناسی ارشد سال 99 با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش عالی گناباد با ادامه ی رقابت کنکور کارشناسی ارشد 99 در کشور، دومین نوبت این آزمون نیز با رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی در نوبت صبح و با شرکت بیش از 300 نفر در این روز  در مجتمع آموزش عالی گناباد به کار خود پایان داد.

به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش عالی گناباد دکتر سید مصطفی موسوی زاده در گفتگوی خبری درباره روند برگزاری کنکور کارشناسی ارشد در گناباد گفت: مجتمع آموزش عالی گناباد تمامی پروتکل‌ها و زمان بندی‌های برگزاری کنکور و آزمون‌های کشوری مصوب ستاد ملی مبارزه با کرونا  را در این رویداد مهم که کار مشترک وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ، وزارت بهداشت و سازمان سنجش بوده است را رعایت نموده است.

به گزارش روابط عمومی مجتمع آموزش عالی گناباد آخرین جلسه ی توجیهی برگزاری کنکور کارشناسی ارشد سال 1399 با حضور نماینده سازمان سنجش برگزار گردید.

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری پایگاه اطلاع رسانی دولت پایگاه اطلاع رسانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش و آموزش کشور