دانشجویان مجتمع آموزش عالی گناباد پذیرفته‎شده در مقطع ارشد

     لیست اسامی دانش‎آموختگان مجتمع آموزش عالی گناباد پذیرفته‎شده در آزمون کارشناسی ارشد سال 96
 

ردیف

نام و نام خانوادگی

رشته تحصیلی

1

سعید قاسمی روشناوند

آمار

2

زهرا قربانی

آمار

3

حسین اعلایی

ریاضی کاربردی

4

مهدی ثابت کیش

ریاضی کاربردی

5

سجاد سازور

ریاضی کاربردی

6

حبیب ابارشی

شیمی کاربردی

7

فاطمه انتظاری

شیمی کاربردی

8

خدیجه بلند قیاس آبادی

شیمی کاربردی

9

عصمت زارع

شیمی کاربردی

10

عاطفه ساغری نقندر

شیمی کاربردی

11

حسین سلطانی میرزایی

شیمی کاربردی

12

حسین عبدالوند

شیمی کاربردی

13

حمیده کارگر بیدختی

شیمی کاربردی

14

مهری محمدپور سنگانی

شیمی کاربردی

15

الهه مقدم حیدری

شیمی کاربردی

16

ابوالفضل نیازمند

شیمی کاربردی

17

محمد جواد قاسمی

مهندسی مکانیک

18

زهرا پناهی

مهندسی برق

19

سمیرا حیدری

مهندسی برق

20

پریوش عبداله زاده

مهندسی برق

21

عفت فتاح زاده شهری

مهندسی برق

22

فاطمه محتشمی عبدل آبادی

مهندسی برق

23

راضیه مقیمی الموتی

مهندسی برق

24

محمد رضا مهدی زاده

مهندسی برق

25

مرتضی همتی

مهندسی برق

26

شیرین آزادیان

مهندسی تولیدات گیاهی

27

مهین البوغبیش

مهندسی تولیدات گیاهی

28

میلاد صالح‌آبادی

مهندسی تولیدات گیاهی

29

عادله صالحی دشت بیاض

مهندسی تولیدات گیاهی

30

ابراهیم عباسی

مهندسی تولیدات گیاهی

31

نجمه سادات موسویان اول

مهندسی تولیدات گیاهی

32

حمیدرضا اسماعیلی

مهندسی عمران

33

الهه بامداد فیض‌آباد

مهندسی عمران

34

انیسه پورنادری

مهندسی عمران

35

عاطفه سادات پورهاشمی

مهندسی عمران

36

مجید جلالی رهبردار

مهندسی عمران

37

مرضیه رضایی

مهندسی عمران

38

سینا سلطان پور خزاعی

مهندسی عمران

39

حسین سلطانی

مهندسی عمران

40

نفیسه صادقیان کاخکی

مهندسی عمران

41

امید صداقت سنگانی

مهندسی عمران

42

فاطمه فرجام

مهندسی عمران

43

نگین دادفر

مهندسی فناوری اطلاعات

44

شبنم معظم

مهندسی فناوری اطلاعات

45

نرگس افکار سرند

مهندسی کامپیوتر

46

سید صابر حبیب‌اللهی شهری

مهندسی کامپیوتر

47

میلاد عبادی نژاد

مهندسی کامپیوتر

48

افسانه عبدیان

مهندسی کامپیوتر

49

محمد عربی

مهندسی کامپیوتر

50

محسن غلامی

مهندسی کامپیوتر

51

غلامرضا فرهنگ قهرمانی

مهندسی کامپیوتر

52

فهیمه گلچمن

مهندسی کامپیوتر

53

سید مصطفی موسوی انابت

مهندسی کامپیوتر

54

محیا سادات مهدوی

مهندسی کامپیوتر

55

مریم مهدوی

مهندسی کامپیوتر

56

محمد میامی میم

مهندسی کامپیوتر

57

فاطمه ایزدی یزدان‌آبادی

مهندسی معدن

58

زهرا بهارلویی

مهندسی معدن

59

حسین توسلی تربتی

مهندسی معدن

60

هوشنگ جغتایی

مهندسی معدن

61

سعید خدایاری کمسرخ

مهندسی معدن

62

محسن رشیدی

مهندسی معدن

63

حسین عرب احمدی

مهندسی معدن

64

محمد علیزاده

مهندسی معدن

65

رؤیا معصومی پور

مهندسی معدن

66

ژاله نادری

مهندسی معدن

67

دانیال اسدی

مهندسی مکانیک

68

محمد اسدی

مهندسی مکانیک

69

فاطمه اسدی زاده

مهندسی مکانیک

70

علی انصاری

مهندسی مکانیک

71

اسما  براغوش

مهندسی مکانیک

72

احسان بهزاد فر

مهندسی مکانیک

73

محمد بی‌زوال

مهندسی مکانیک

74

انیسه پرویسی

مهندسی مکانیک

75

محبوبه تن زده پناه

مهندسی مکانیک

76

آرش خلعتبری

مهندسی مکانیک

77

علیرضا دائمی عزیز زاده

مهندسی مکانیک

78

ادریس رحمتی

مهندسی مکانیک

79

حانیه رخشانی

مهندسی مکانیک

80

بهروز رضایی

مهندسی مکانیک

81

مریم رفیعی چرمهینی

مهندسی مکانیک

82

زینب زمانی دوابی

مهندسی مکانیک

83

نجمه سعادتی

مهندسی مکانیک

84

فهیمه شکوهی مقدم

مهندسی مکانیک

85

یاسر شمسی ثانی کاخکی

مهندسی مکانیک

86

علی علی آبادی

مهندسی مکانیک

87

عاطفه غوثی شوفر

مهندسی مکانیک

88

احمدرضا فدوی

مهندسی مکانیک

89

وحید فرخی برجویی

مهندسی مکانیک

90

وحید فهمیده

مهندسی مکانیک

91

فاطمه مظفری

مهندسی مکانیک

92

مهلا نجار

مهندسی مکانیک

93

سارا نعمتی

مهندسی مکانیک

94

محمدرضا نوری

مهندسی مکانیک

95

پویا همایونی  ویرانی

مهندسی مکانیک

96

عاطفه اردونی

مهندسی مواد

97

عاطفه جامی خاکشور

مهندسی مواد

98

محمد حسن حیدر پور جزی

مهندسی مواد

99

رضا علایی

مهندسی مواد

100

مهدی مانیان

مهندسی مواد

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0
شرایط و قوانین.
  • هیچ نظری یافت نشد

     

 

آلبوم تصاویر پردیس دانشگاه

تقویم آموزشی سال 97-96