شرایط و زمان‌بندی ثبت‌نام حضوری خوابگاه خودگردان (بخش خصوصی)

19 شهریور 1397, 12:00 ب ظ

ثبت‌نام دانشجویان ورودی 96 و ماقبل آن از تاریخ 97/6/31 لغایت 97/7/2خواهد بود.

با توجه به اعلام مدیر خوابگاه (سرای دانشجویی)، امکان ثبت‌نام قطعی فقط در صورت تسویه‌حساب نقدی نیمسال اول تحصیلی 98-97 و تسویه کامل بدهی‌های معوق دانشجویان بدهکار می‌باشد. ضمناً جهت شهریه نیمسال دوم، تحویل چک معتبر بانکی به تاریخ 97/10/1الزامی است.

یادآور می‌گردد ثبت‌نام دانشجویان برای دو نیمسال متوالی صورت گرفته و در صورت مهمانی، انتقالی، انصراف، اخراج یا به هر دلیلی و در هر زمان از سال تحصیلی دانشجو موظف به پرداخت شهریه اسکان دو نیمسال خواهد بود.

امکان ثبت‌نام دانشجویانی که پس از اتمام نیمسال تحصیلی اول 98-97 فارغ‌التحصیل خواهند شد، برای یک نیمسال تحصیلی وجود خواهد داشت.

دانشجویانی که سپرده ودیعه ندارند می‌بایست مبلغ 500،000 ریال ودیعه خسارت، به حساب مدیر خوابگاه واریز نمایند که در صورت عدم خسارت به اموال خوابگاه در زمان تسویه‌حساب به دانشجو عودت داده خواهد شد.

آدرس خوابگاه ها:

خوابگاه خواهران: انتهای خیابان آیت الله غفاری- خوابگاه سپهر

خوابگاه برادران: میدان بجستان- بلوار دانشجو- خوابگاه خاتم الانبیا (ص)


اطلاعیه ثبت نام خوابگاه حودگردان برای سال تحصیلی 98-1397

ضمن عرض تبریک آغاز سال تحصیلی جدید و نیز قبولی دانشجویان محترم جدایدالورود در این دانشگاه، اطلاعیه خوابگاه های خودگردان (مدیریت بخش خصوصی) تحت نظارت مجتمع آموزش عالی گناباد به شرح ذیل می باشد:

الف- خوابگاه خودگردان خواهران (سپهر 1 و 2):

این خوابگاه ها با امکانات مناسب و در کنار مجموعه ساختمان معاونت آموزشی آمادگی پذیرش دانشجویان دختر ورودی جدید (هم زمان در روز ثبت نام) را با ظرفیت محدود دارد.

هزینه اسکان برای هر نیمسال تحصیلی به شرح ذیل می باشد:

دانشجویانی که سپرده ودیعه ندارند می‌بایست مبلغ 50،000 تومان به مدیر خوابگاه پرداخت نمایند که در صورت عدم خسارت به خوابگاه در زمان تسویه حساب به دانشجو عودت داده خواهد شد.

اتاقهای هشت نفره : مبلغ 355.000 تومان

اتاقهای چهار نفره: مبلغ 390.000 تومان

اتاقهای دو نفره: مبلغ 450.000 تومان

آدرس: انتهای خیابان آیت الله غفاری- جنب ساختمان معاونت آموزشی، پژوهشی و دانشجویی

ب- خوابگاه خودگردان برادران (خاتم الانبیاء):

این خوابگاه با امکانات مناسب آمادگی پذیرش دانشجویان پسر ورودی سالهای قبل و جدیدالورود (هم زمان در روز ثبت نام) را با ظرفیت محدود دارد.

دانشجویانی که سپرده ودیعه ندارند می‌بایست مبلغ 50،000 تومان به مدیر خوابگاه پرداخت نمایند که در صورت عدم خسارت به خوابگاه در زمان تسویه حساب به دانشجو عودت داده خواهد شد.

اتاقهای خوابگاه شش نفره بوده و هزینه اسکان برای هر نیمسال تحصیلی در این مجموعه خوابگاهی 390.000 تومان می باشد.

آدرس: میدان بجستان- بلوار دانشجو- خوابگاه خاتم الانبیاء

نکته 1: ثبت نام در خوابگاه های خواهران و برادران برای دو نیمسال تحصیلی متوالی صورت می گیرد و دانشجویان پس از ثبت نام موظفند شهریه نیمسال اول را بصورت نقدی بپردازند. جهت شهریه نیمسال دوم تحویل چک معتبر بانکی به تاریخ 1397/10/1در زمان ثبت نام به مدیر خوابگاه الزامی است و در غیر این صورت باید بصورت نقدی در زمان ثبت نام پرداخت شود.

تذکر مهم: دانشجویان محترم در زمان ثبت نام به شرایط خوابگاه، شهریه و تعهدات پرداخت آن دقت کافی داشته باشند. لازم به ذکر است پس از ثبت نام، دانشجو مکلف به پرداخت شهریه دو نیمسال متوالی تحصیلی (سال تحصیلی 98-1397) بوده و در هر صورت (انصراف از تحصیل، اخذ میهمانی و انتقالی، و...) شهریه دو نیمسال تحصیلی به صورت کامل بایستی با مدیر خوابگاه تسویه گردد.

نکته 2: تکمیل تمامی مراحل ثبت نام و مطالعه و پر کردن دقیق فرمهای مربوطه الزامی است.

نکته 3: تهیه لوازم شخصی از قبیل تشک، بالشت و پتو به عهده دانشجو می باشد (تشک و بالشت در بوفه خوابگاه به فروش می رسد).

نکته 4: دانشجویان محترم با توجه به محدودیت ظرفیت خوابگاه در بازه زمانی مشخص شده نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

مراحل ثبت نام خوابگاه:

  • تکمیل مراحل ثبت نام آموزشی برای دانشجویان جدیدالورود و تحویل فرم معرفی نامه خوابگاه به مسئول ثبت نام (برای کلیه دانشجویان ورودی قدیم و جدید تحویل معرفی نامه الزامی است.).
  • تکمیل فرمهای مربوطه و تحویل به مسئول ثبت نام خوابگاه
  • مراجعه به خوابگاه و انجام مراحل واریز شهریه، ثبت نام قطعی و نهایتاً دریافت فرم تعیین اتاق و تخت.

نکته 1: واریز و پرداخت شهریه و تحویل چک فقط در محل خوابگاه امکانپذیر خواهد بود.

نکته 2: رعایت قوانین و مقررات خوابگاه و آیین نامه های مربوطه برای دانشجویان خوابگاهی الزامی می باشد. لذا، در طی مراحل ثبت نام از مقررات مربوطه اطلاع کامل را حاصل نمایند.

نکته 3: دانشجویان محترم جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند در ساعات وقت اداری با شماره تلفن های امور دانشجویی  57260740 – 051  و  57260742، امور خوابگاه های خواهران: داخلی 105 (خانم کاظمی)- امور خوبگاه های برادران: داخلی 116 (آقای داورپناه) و یا شماره تلفن همراه 09157276461 (آقای خاکستانی) تماس حاصل نمایند.

(  از دانشجویان عزیز خواهشمند است از تماس با سایر خطوط دانشگاه و یا سایر کارکنان جداً خودداری نمایند.)

پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری پایگاه اطلاع رسانی دولت پایگاه اطلاع رسانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش و آموزش کشور